Відбулося методичне об’єднання практичних психологів

06.09.2017 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації відбулося методичнее об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів  Конотопського району.
Тема методичного об’єднання «Про пріоритетні напрями діяльності психологічної служби системи освіти у 2017-2018 навчальном уроці». Методичне об’єднання відбулося за участі методиста психологічної служби, практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ. Робота методичного об’єднання проходила за двома напрямками – теоретичному та практичному.
Методист психологічної служби відділу освіти Манєшкіна В.В.., розповіла про перспективи та пріоритети в новому навчальному році, ознайомила з нормативними листами та надала методичні рекомендації.
Дане методичне об’єднання дало змогу практичним психологам та соціальним педагогам ознайомитися з напрями діяльності психологічної служби системи освіти у 2017-2018 навчальному році, отримати доцільні методичні рекомендації  та вирішення виробничих питань.
Підводячи підсумки роботи, всі присутні були повністю проінформовані про напрямки роботи психологічної служби 2017-2018 н.р.

Поділитися