Районні батьківські збори щодо якісної організації та проведення ЗНО-2018

З метою якісної організації підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році 06 жовтня 2017 року  у великій залі Конотопської районної державної адміністрації  за ініціативи відділу освіти  Конотопської районної державної адміністрації  проведено районні батьківські збори за участю директорів навчально-виховних комплексів І-ІІІ ступенів, учнів 10-х класів, випускників 11-х класів 2017-2018 навчального року та їх батьків.
Заступник голови райдержадміністрації з питань освіти Шерудило Т.М. відкрила  районний захід та у своєму виступі «ЗНО – шлях до якісної освіти» наголосила: «Лише об’єднавши спільні зусилля усіх учасників навчально-виховного процесу  (педагогів, учнів, батьків), наполегливо працюючи, можна отримати якісний результат участі випускників навчальних закладів району у ЗНО-2018».
Бохан О.Г.,  начальник відділу освіти Конотопської РДА,  акцентувала увагу присутніх на тому, що ЗНО – це  індикатор якості освіти. Окрім того, Олена Григорівна проаналізувала результати  ЗНО -2017 та  наголосила на завданнях щодо підготовки до ЗНО-2018.
Як зазначила у своєму виступі Бохан О.Г.: «У 2017 році результативність участі випускників навчальних закладів району значно покращилася у порівнянні з попереднім 2016 роком. Окремі школи району увійшли у рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України (відповідно до інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua»):  Попівський, Духанівський, Юрівський, Гружчанський, Великосамбірський НВК. Впевнена, що результати ЗНО-2018 будуть ще більш  результативнішими».
Нормативно-правове забезпечення ЗНО-2018, календар та особливості проведення ЗНО-2018 довела до відома присутніх  Заєць С.О., методист райметодкабінету.
Про особливості тестів з української мови, математики, історії України розповіли методисти районного методичного кабінету: Козловська І.С., Шешеня О.А. та  Андрєєва О.Б.
Стосовно психологічної підготовки  випускників до ЗНО-2018 слово мала  МанєшкінаВ.В., методист з психологічної служби райметодкабінету.
Заходи з підготовки учнів 11 класів до складання ЗНО-2018 на рівні району та шкіл довела до відома Савченко І.В., завідувач райметодкабінетом.

Поділитися