У ДИТСАДКАХ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ТАТУСІВ

У дошкільних навчальних закладах району напередодні Дня захисника України, що традиційно відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, святкували День татусів. Почесними гостями на урочистих заходах були методист районного методичного кабінету Людмила Шеіна, директор РДЮСШ Олег Блажко і засновник татусевого руху в Україні Євген Вега.
Так, у дитсадку «Берізка» Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», директором якого Надія Пальчун, поринули у світ дитинства батьки В’ячеслав Панченко з сином Матвієм, Олександр Шмаюк з донькою Поліною, Андрій Панюта з сином Даніїлом, Юрій Вірко з сином Дмитром разом з іншими дітками ДНЗ, а також із вихователями. До речі, дитсадок «Берізка» постійно відвідують 45 діточок у складі 3 груп, ще дев’ятеро дітей перебувають тут короткотривало.
Спочатку змагалась малеча у складі двох команд «Спритні» та «Сміливі» – у змаганнях «Переправа», «Перенеси кеглі», «Стрибки на великому м’ячі» тощо… З рахунком 4:1 перемогли «Сміливі». Але ж і батькам не дали сумувати – того дня вони стрибали на випередження у мішках, виконували «наряд по кухні» хто бистріше почистить картоплю, побували у «Казковому світі», пригадуючи головних героїв та сюжети улюблених дитячих казок. Отже, у конкурсі «Найспритніший тато» переміг В’ячеслав Панченко, «Самим мужнім татом» став Юрій Вірко, «Самим улюбленим татом» виявився Андрій Панюта, а «Найкращим татом» – Олександр Шмаюк.

Найактивнішими виявились татусі діточок, які відвідують ДНЗ Попівського НВК «ЗОШ І- ІІст.-ДНЗ»( директор Савела Н.М.) .Їх найбільше -10 чоловік ,взяли участь разом із  дітьми у веселих конкурсах на святі під назвою «Тільки ти один єдиний тато, й кращого немає на землі!» Варто відзначити, напередодні цієї події в ДНЗ відбувся конкурс дитячого малюнку «Найкращий тато», у ході якого дітки намалювали портрети своїх татусів. Без сумніву – вийшло кумедно! Також дітки продемонстрували свою творчість – вміння читати вірши, співати пісні, танцювати. Татусі теж не пасли задніх – згадували скільки героїв у казці «Рукавичка», робили зачіски своїм донечкам, присідали з дітками на плечах – хто більше… Між іншим, один із них – В’ячеслав Ющенко є справжнім захисником вітчизни – учасником бойових дій в зоні АТО. «Найкмітливішим татом» виявився Сергій Супрун, «Найтурботливішим» – Віталій Горбик, «Найспритнішим» – Ігор Кривошея, а «Найактивнішим у світі дідусем» – Анатолій Прасол.

У ДНЗ Шаповалівського НВК, директором якого Наталія Дороженко, узяли участь у «Святі татусів» семеро учасників: Сергій Натальчук, Сергій Поволоцький, Олексій Чайка, Анатолій Гуль, Сергій Цирулін, Сергій Фельцан і дідусь Олександр Фесенко. Ураховуючи те, що дитячий навчальний заклад відвідують всього 16 діточок у складі одної різновікової групи, то можна сказати, у заході взла участь майже половина батьків. Вони також змагались один із одним у різноманітних конкурсах: хто швидше очистить качан кукурудзи, хто більше разів підніме своїх дітей, переливали на швидкість воду із відра у пластикову пляшку. Таким чином, «Найспритнішим татом» виявився Сергій Поволоцький, «Найміцнішим татом» – Анатолій Гуль, «Найшвидшим татом» – Олексій Чайка.

У ДНЗ «Сонечко» Соснівського НВК, директором якого Наталія Кузьменко, змагалися батьки Віталій Корж з сином Костянтином, Юрій Івлевич з сином Антоном, Сергій Івашин з донькою Альоною, Олексій Кобець з донькою Вікторією. Цей дошкільний навчальний заклад загалом відвідують 30 діточок, 27 з них – на повному регулярному відвідуванні, 3 – на короткотривалому. Конкурси в ДНЗ «Сонечко також були цікаві й різноманітні. Сергій Івашин набрав найбільшу кількість балів -15, і переміг у змаганнях, Юрій Івлевич отримав другий результат – 14 балів, а третє й четверте місця поділили між собою Віталій Корж і Олексій Кобець, набравши по 13 балів.

Отже того дня всі батьки продемонстрували свої найкращі якості, показали, що вони дбайливі і турботливі, беруть активну участь у вихованні своїх дітей разом з матусями – знають і розповідають їм улюблені казки, а ті з них, які мають доньок – навіть можуть робити акуратні зачіски, заплітати косички й зав’язувати бантики. Свято татусів удалося на славу!
 

Поділитися