Науково – практичний семінар «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники»

12 жовтня 2017  року  на базі Роменської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1 імені П.І.Калнишевського відбувся  науково – практичний семінар «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)», у якому взяли участь заступники директорів із навчальної роботи Конотопського району.
Відкрив захід Рилєєв В.В., директор ТОВ видавництва «Розумники», який  розповів про особливості реалізації проекту «Розумники», його  значення на сучасному етапі розвитку освіти. Даний проект є освітнім простором нового покоління з педагогічно виваженими електронними освітніми ресурсами. У такому середовищі формуються якості та вміння, які необхідні дитині ХХІ століття.
Продовжила пленарне засідання  вчитель-тренер  по роботі з розумниками Тетяна Володимирівна. Під час свого виступу наголосила, що Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники» – це приклад впровадження новітніх технологій в освітній процесс початкової ланки, адже за допомогою інтерактивних мультимедійних технологій він покликаний осучаснити навчальний процес, зробити його ефективним та змістовним, але при цьому зберегти цінність традиційних методів та прийомів.
У кінці семінару педагоги мали можливість задати питання та поділитися досвідом роботи з даної проблеми.

Поділитися