Клуб сімейного дозвілля «Ремесла моєї родини»

25 жовтня у Попівському НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» відбулася по- родинному тепла зустріч з майстринею села Попівка Солохою Оленою Анатоліївною. Вона презентувала свої прекрасні, витончені, креативні, творчі поробки, виготовлені у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, які неодноразово прикрашали шкільні виставки, адже у Попівському НВК навчається племінниця Олени Анатоліївни Солоха Анастасія. Учениця 4 класу з упевненістю переймає навики і талант своєї тітки.
Зустріч проходила в форматі «круглого столу» у музеї села Попівки, де зібралися вихованці театрального гуртка «Мозаїка» (керівник Бунак В.О.) та гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Чепурна М.О.).
«На землі великій
Є країна –
Гарна, неповторна,
Красна, як калина.
І живуть там люди
Добрі, працьовиті.
І скажу, доречі –
Ще й талановиті» –
такими словами ведуча Вікторія Олексіївна Бунак представила дітям гостю Клубу сімейного дозвілля.
Під час засідання майстриня провела майстер-клас з виготовлення сердечка в техніці орігамі.

Діти з цікавістю слухали розповідь Олени Анатоліївни про пошук натхнення у створенні чергового витвору мистецтва. В її роботах відслідковуються і спокій, і любов, і натхнення, і частинка світу. Майстриня зізналася, що її вироби потребують неабиякого терпіння, адже деякі складаються з незліченних маленьких деталей, які вона складує у прекрасну роботу.
Для всіх присутніх Маргарита Олександрівна Чепурна провела екскурс до стенду «Майстрині села», на якому представлені роботи жінок, які прославляють Попівську землю своїми творчими роботами. А Анастасія Солоха (4 клас) та Володимир Саббатовський (5 клас) подарували учасникам заходу пісню «Роки золоті».
Учасники засідання щиро дякували Олені Анатоліївні за радість зустрічі, за приємні хвилини відпочинку і побажали натхнення та креативу у створенні її неповторних виробів.

Поділитися