Самоврядування – цікаве учнівське життя

25 жовтня 2017 року відбулося засідання районного клубу старшокласників «Лідер». На початку зустрічі  учні  звітували про проведену акцію  «Дай руку першокласнику»,яку провели для наймолодших школярів, ознайомивши із організацією шкільного життя.
Цікавою і змістовною була програма для найактивнішої учнівської молоді. Проведено анкетування щодо розвитку лідерських здібностей «Чи можеш ти стати лідером?», результати якого підтвердили, що учасники мають лідерський потенціал та успішно його використовують у житті. Весело та цікаво виконували вправи «Не хочу хвалитися, але…», «Нестандартне мислення лідера», «Моя розповідь» та «Зламаний автомобіль». Кожен учень  показав вміння  мислити неординарно та працювати в команді. Підтримці гарного фізичного самопочуття та прекрасного настрою сприяла фізична хвилинка «Прислухайтеся до іншого».
На зустріч  до старшокласників завітала голова Конотопської районної організації  профспілки  працівників освіти і науки України  Рудиця О.С., яка розповіла учням про  досвід лідера  на своєму життєвому шляху. Цінні, щирі та відверті поради знайшли свій відгук у серцях учнівської молоді. Лідери активно задавали питання та  висловлювали свої думки.
Домашнім завданням для лідера стало: організувати зустріч з лідером свого населеного пункту та поділитися враженнями від цієї бесіди на наступному засіданні.
Тож, попрацювавши плідно та  сповнені нових ідей, учні-лідери готові  втілювати творчі задуми у власних навчальних закладах!

Поділитися