Методичний порадник для вчителів фізики

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету Конотопської районної ради 26 жовтня 2017 року на базі Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» відбувся методичний порадник для вчителів фізики Конотопського району з теми«Організація навчальних проектів за програмою фізики основної школи».
Мета заходу – надання методичної допомоги вчителям фізики району щодо організації та проведення навчальних проектів за програмою з фізики основної школи.
На заході були присутні методист Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Карпуша В.М., завідувач методичного кабінету Савченко І.В., методист районного методичного кабінету Шешеня О.А. та 25 вчителів фізики Конотопського району.
У ході заходу було проведено навчання вчителів з розробки та організації навчальних проектів за програмою фізики основної школи. Також були представлені проекти з досвіду роботи вчителів фізики району. На засіданні круглого столу були розглянуті питання та надані відповіді на запитання щодо викладання фізики у загальноосвітніх навчальних закладах, організації техніки безпеки під час викладання фізики, оформлення сторінок журналу вчителем фізики, забезпечення компетентнісного підходу у викладанні фізики в ЗНЗ.

Поділитися