СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

1 листопада 2017 року на базі Лебедівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Конотопської районної ради Сумської області відбувся районний  семінар учителів трудового навчання з теми «Розвиток творчого потенціалу учнів через впровадження інноваційних технологій на уроках трудового навчання».
Семінар відкрила Твірітінова І.А., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, яка розкрила тему та мету семінару.
З теми «Можливості використання інноваційних технологій на уроках трудового навчання» виступив учитель трудового навчання Федоренко О.М., який познайомив присутніх із інноваційними методами та формами роботи, які допомагають розвивати творчість учнів.

Учасники семінару відвідали відкритий урок трудового навчання у 7 класі на тему «Виконання креслення майбутнього виробу «Вішак для одягу» в середовищі системи автоматичного проектування (САПР) «Компас 3D LT V 11» та взяли участь майстер-класі «Виконання креслення об’ємного виробу в середовищі САПР Компас 3D LT V11», які провів Федоренко О.М., учитель трудового навчання.
Педагоги отримали практичний та теоретичний досвід роботи в середовищі системи автоматичного проектування (САПР) «Компас 3D LT V 11», подякували за цікаве, змістовне проведення семінару.

Поділитися