Семінар практичних психологів та соціальних педагогів

2 жовтня 2017 року на базі Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів–ДНЗ» Конотопської районної ради Сумської області відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Психологічна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання»Семінар відкрила Манєшкіна В. В. методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, яка розкрила тему та мету семінару.

Теоретичну частину семінару було представлено з  тем «Стрес та його позитивна і негативна дія» (Гавриленко Ю. М., психолог  Юрівського НВК), «Алгоритм роботи  вчителя в період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» (Костирко  Г.О., психолог Попівського НВК), «Психологічний супровід батьків та дітей під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» (Горбач О.М., психолог Козацького НВК) які познайомили всіх присутніх з різними методами та формами роботи, які допомагають при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники семінару були присутні на засіданні у форматі «Круглого столу» з батьками, вчителями та учнями «Способи подолання стресу в період підготовки та здачі зовнішнього незалежного оцінювання», якій провела Гавриленко Юлія Миколаївна психолог Юрівського НВК .
Практичні – психологи та соціальні – педагоги отримали актуальний, практичний та теоретичний  досвід роботи. В ході семінару був наданий покроковий алгоритм,  психологічної   допомоги батькам, випускникам та вчителям у процесі підготовки до ЗНО. Адміністрація  та учасники подякували за цікаве, змістовне, проведення семінару .
 

Поділитися