Засідання районної школи молодого вихователя дошкільних навчальних закладів

З метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її сталого інноваційного розвитку, окреслення форм і методів патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку 3 листопада 2017 року на базі Курилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» проведено засідання районної школи молодого вихователя з теми «Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку».
Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В., яка сказала: «Формування  національної свідомості людини необхідно починати з перших років життя, вже в дошкільному навчальному закладі, бо саме в ранньому віці закладається фундамент особистості. Патріотичне виховання дошкільнят – це виховання любові до рідного дому, сім’ї, дошкільного закладу, шанобливого ставлення до людини-трударя та результатів її праці, рідної землі, захисників Вітчизни, державної  символіки,традицій держави».
Директор Курилівського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Спаський М.І. ознайомив присутніх із організацією патріотичного виховання у своєму навчальному закладі. Наголосив на тому, що дошкільний вік –  найсприятливіший період виховного впливу на дитину. Те, що вона сприймає, залишається в пам’яті надовго. У цьому віці в дошкільника формується емоційно-ціннісне ставлення до близьких людей, природи, рідного краю, до народних звичаїв та традицій.
Вихователі дошкільних  закладів району мали можливість переглянути заняття з патріотичного виховання в старшій групі дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина. Народні символи України», яке провела вихователь Котенко К.М.
Змістовний захід «Хай в серці кожної дитини живе любов до України» з участю учнів та дітей дошкільного віку підготували вихователь Могила С.М. та вчитель Качур Л.М.
Свій досвід роботи з патріотичного виховання демонстрували вихователь Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Рогозіна В.О.  та вихователь Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» Петровська М.О.
Керівник школи молодого вихователя Завадко Н.В. організувала та провела ділову гру «Виховуємо патріотів», в ході якої молоді  педагоги  мали можливість висловити свої думки та показати знання  з організації роботи з патріотичного виховання в дошкільному закладі.

 

Поділитися