ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

12 листопада 2017 року на базі Конотопської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району. В олімпіаді взяло участь 40 учнів, із них 10 учнів – 8 класів, 11 учнів – 9 класів, 10 учнів – 10 класів, 10 учнів – 11 класів. Найчисельнішими були команди Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» , Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»  та Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».
Найкращі результати показали учні Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (4 учасники – 4 призових місця), Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (4 учасники – 3призових місця), Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (4 учасники – 2 призових місця),Вирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» (2 учасники – 2 призових місця).
 Переможці 
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
8 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВКІГорбенко Діана Юріївна
2.Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК І-ІІст.ІІМоскаленко Наталія Григорівна
3.Лук’яненко Станіслав Миколайович   Бочечківський НВКІІКоросько Тетяна Андріївна
4.Кириченко Альона ВасилівнаЧорноплатівський НВКІІІКарачун Оксана Олександрівна
5.Фесенко Аліна МиколаївнаШаповалівський НВКІІІМихайліченко Дар’я Геннадіївна

Переможці
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
9 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1.Банько Олександра ВалентинівнаПопівський НВК І-ІІІ ст.ІМищенко Ірина Миколаївна
2.Картава Анна СергіївнаШевченківський НВКІІПоцелуєва Ольга Олександрівна
3.Повидиш Анна ОлексіївнаБочечківський НВК
 
ІІАвдієнко Надія Михайлівна
4.Василець Валерія Володимирівна    Вирівський НВКІІІГорбенко Діана Юріївна
5.Курдюкова Анастасія МиколаївнаЮрівський НВКІІІЧеркасова Наталія Юріївна

Переможці
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
10 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Киричук Таїсія ВасилівнаПопівський НВК І-ІІІст.ІМищенко Ірина Миколаївна
2Коваленко Андрій МиколайовичБочечківський НВКІІКоросько Тетяна Андріївна
3Спаський Ярослав В’ячеславовичЮрівський НВКІІІЧеркасова Наталія Юріївна
4 Несук Вероніка
Віталіївна
Тулущанський НВКІІІЗахарієнко Людмила Вікторівна

Переможці
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
11 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Кубишка Катерина Сергіївна       Юрівський НВКІЧеркасова Наталія Юріївна
2.Кабачна Діана ВіталіївнаПопівський НВК І-ІІІ ст.ІІМищенко Ірина Миколаївна
3.Годунова Катерина ВікторівнаКозацький НВКІІСоловйова Алла Сергіївна
4.Купцова Лілія ВіталіївнаСоснівський НВКІІІДемидко Неля Іванівна
5.Булим Дмитрій ВіталійовичБочечківський НВКІІІКоросько Тетяна Андріївна
Поділитися