Районний семінар учителів Захисту Вітчизни

15 листопада 2017 року на базі Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся семінар учителів Захисту Вітчизни на тему «Шляхи підвищення ефективності викладання предмету «Захист Вітчизни» та військово-патріотичне виховання старшокласників».
Відкрила семінар Твірітінова І.А., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради.
П’ятницький Сергій Григорович, учитель Захисту Вітчизни Козацького НВК, у своїй доповіді ознайомив учасників семінару із досвідом роботи закладу з даної теми.
У ході практичної частини присутні відвідали урок Захисту Вітчизни у 11 класі на тему «Підготовка вогневої позиції» (П’ятницький С.Г.) та переглянули конкурс військового вишколу «Крокують українці» (П’ятницький С.Г., Кукотіна О.В.).
На уроці учні 11 класу дізнались про особливості поведінки бійця у бою, його спорядження та основні вимоги до спорудження окопу.
У відкритому заході взяли участь 4 рої: рій «Укроп» (8 клас), рій «Переможці» (9 клас), рій «Сіроманці» (10 клас) та рій «Гайдамаки» (11 клас). Учасники показали справжню силу волі, наполегливість та майстерність у виконанні конкурсних завдань. У чесній боротьбі перемогу здобув рій «Переможці» (9 клас).
Наприкінці семінару учителі проаналізували проведені заходи та поділилися власним досвідом роботи.

Поділитися