Переможці ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Переможці ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Завантажити протоколи ІІ етапу конкурсу імені Тараса Шевченка
5 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Пушкар Юлія СергіївнаШаповалівський НВКІБачал Ольга Петрівна
2.Яненко Дар’я РоманівнаТулущанський НВКІІКлют Наталія Іванівна
3.Ганжара Богдан СергійовичВеликосамбірський НВКІІІСкорик Валентина Степанівна

Переможці
ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
6 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1.Декунова Олена ДмитрівнаПопівський НВК
(І-ІІІ ст.)
ІРибалка Тетяна Анатоліївна
2.Артеменко Дарина АнатоліївнаКозацький НВКІІГоловацька Людмила Борисівна
3.Козинець Валерія ОлександрівнаЧорноплатівський НВКІІІГорянська Лідія Григорівна
4.Шаповал Анастасія ОлександрівнаЛебедівський НВКІІІБиваліна Марина Василівна

Переможці
ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
7 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Яценко Анна СергіївнаБочечківський НВКІВнучкова Ганна Михайлівна
2.Швед Анастасія СергіївнаДубов’язівський НВКІІБеседа Жанна Миколаївна
3.Назаренко Катерина ОлександрівнаПопівський НВК
(І-ІІ ст.)
ІІІБлажко Юлія Миколаївна

Переможці
ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
8 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Рибалка Аня СергіївнаПопівський НВК (І-ІІІ ст.)ІРибалка Тетяна Анатоліївна
2.Соколовська Евеліна ВолодимирівнаКозацький НВКІІДовгополов Григорій Михайлович

 
Переможці
ІІ етапу VІІІ мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
11 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Оніщенко Юлія ЮріївнаДубов’язівський НВКІБеседа Жанна Миколаївна
Поділитися