Районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

22 листопада  2017 року  на базі   Курилівського НВК відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району з теми  «Нормативно – правова база, що регулює взаємовідносини  батьки – діти – вчителі»
 Метою даного заходу було  познайомити учасників семінару з виховною системою роботи школи з питань нормативно-правової бази, що регулює взаємовідносини батьки- діти-вчителі, обговорити та відпрацювати дії усіх учасників навчально-виховного процесу щодо виконання даної нормативної бази з питань виховної роботи, підвищити рівень знань із питань методичної роботи заступників директорів з навчально-виховної  роботи.
Директор закладу Спаський М.І. ознайомив присутніх з історією створення та функціонування Курилівського НВК.
Під час перегляду виставки результатів роботи громадських гуртків  «Світ моїх захоплень» учасникам семінару було запропоновано скуштувати духмяний чай зі збору трав, ознайомитись із поетичними творами юних поетів закладу, переглянути роботи гуртків із бісероплетіння та фігурної обробки деревини.
У ході теоретичної частини заступник директора з навчально-виховної роботи Рева Л.М. представила перелік нормативно-правової бази, що регулює взаємовідносини батьки-діти-вчителі, а також свої напрацювання  з даного напрямку.
У ході практичної частини  учасники семінару взяли активну участь                      у квесті «Виховна робота закладу з різних напрямків виховання у взаємовідносинах батьки-діти-вчителі», занятті з елементами тренінгу «Розвиток творчих здібностей педагогів», майстер-класі з проведення батьківських зборів у формі тренінгу  «До доброї справи залучаємось разом».
Цікавими та змістовними були лялькова  вистава «Ріпка», представлена театральною студією  закладу, та виховний захід «Вони захищають Україну», у якому активну участь узяли учні та педагоги Курилівського НВК.
Учасники семінару дійшли висновку, що працюючи злагоджено, усі разом батьки-діти-вчителі – можна досягти того, щоб система виховної роботи ефективно функціонувала.
Підводячи підсумки проведення семінару, заступники директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району були приємно вражені  творчому нестандартному підходу педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної проблеми.

Поділитися