Переможці ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможці 
ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Завантажити протоколи

3 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Тютюнник Віталій СергійовичБочечківський НВКІБерднікова
Тетяна Михайлівна
2.Динник Богдана ОлександрівнаКозацький НВКІІГодунова
Тетяна Михайлівна
3.Руденко Катерина СергіївнаШевченківський НВКІІІЯковенко
Світлана Василівна

4 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Повидиш Валерія ВалеріївнаДубов’язівський НВКІЛюбуцька Тетяна Миколаївна
2.Барабаш Єлизавета ІгорівнаСалтиківський НВКІІБандура Юлія Сергіївна
3.Кліндух Кіра ВіталіївнаКозацький НВКІІІГеоргієва
Маріела Георгіївна

5 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Яненко Дар’я РоманівнаТулущанський НВКІКлют Наталія Іванівна
2.Черняк Ростислав МихайловичБочечківський НВКІІМозгова Наталія Вікторівна
3.Пугач Анастасія ЄвгеніївнаПопівський НВК
(І-ІІ ст.)
ІІІШвець Альона Ігорівна

6 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Бондаренко Марина СергіївнаДубов’язівський НВКІМозгова
Олена Володимирівна
2.Козинець Валерія ОлександрівнаЧорноплатівський НВКІІГорянська
Лідія Григорівна
3.Кваско Альона ЮріївнаПопівський НВК
(І-ІІІ ст.)
ІІІРибалка
Тетяна Анатоліївна

7 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Яценко Анна СергіївнаБочечківський НВКІВнучкова
Ганна Михайлівна
2.Савчук Данило ВолодимировичЧорноплатівський НВКІІГорянська
Лідія Григорівна
3.Шевченко Анастасія ВалеріївнаПопівський НВК
(І-ІІІ ст.)
ІІІБанько
Антоніна Борисівна

8 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК
(І-ІІ ст.)
ІБлажко
Юлія Миколаївна
2.Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВКІІДементьєва
Юлія Олександрівна
3.Рибалка Аня СергіївнаПопівський НВК
(І-ІІІ ст.)
ІІІРибалка
Тетяна Анатоліївна

9 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Євтушенко Крістіна ВікторівнаСоснівський НВКІЛисянська
Наталія Павлівна
2.Василець Валерія ВолодимирівнаВирівський НВКІІПальчун Надія Іванівна
3.Круподер Карина АндріївнаПопівський НВК
(І-ІІ ст.)
ІІІБлажко
Юлія Миколаївна

10 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Несук Вероніка ВіталіївнаТулущанський НВКІСамусь Ірина Павлівна
2.Рябовол Анастасія МиколаївнаШевченківський НВКІІОхріменко
Юлія Володимирівна
3.Омельчук Віра ОлександрівнаКозацький НВКІІІГоловацька
Людмила Борисівна

11 клас


з/п
Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Москаленко Дар’я СергіївнаТулущанський НВКІСамусь
Ірина Павлівна
2.Оніщенко Юлія ЮріївнаДубов’язівський НВКІІБеседа
Жанна Миколаївна
3.Прокоф’єв Роман ОлексійовичСалтиківський НВКІІІСкакун
Ірина Анатоліївна
Поділитися