«Стежками роду»

03 грудня 2017 року на базі Конгрес-Центру Сумського державного університету відбувся обласний конкурс мистецьких родоводів «Стежками роду» у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту  «Голос крові: ми – Українці!».
10 родин – це мудрі бабусі та сивочолі дідусі, чарівні мами та елегантні татусі, дорослі донечки та мужні синочки, маленькі онучата та веселі брати і сестри демонстрували  у цей день присутнім свої таланти.
Конотопщину представила родина вихованки Центру позашкільної роботи, учениці 4 класу Козацького НВК – Зимовець Софії. Бабуся  –  Головацька Ніна Миколаївна, мама – Зимовець Ірина Михайлівна та дзвінкоголоса донечка подарували глядачам насолоду від української пісні.  Мистецька родина розкрила секрети талантів декількох поколінь та стала переможцем у номінації «Мелодія душі»

Дякуємо педагогу – організатору Козацького НВК Кукотіній Оксані Володимирівні за надану допомогу при підготовці учасників до конкурсу. Вітаємо учасників з перемогою та  бажаємо  нових горизонтів дружній родині!

Поділитися