Даруємо дітям свято

Нещодавно мобільна група пересувного позашкільного навчального закладу Центру позашкільної роботи працювала у Шаповалівському  та  Малосамбірському НВК. Для 62 дітей педагогами мобільної групи були проведені цікаві та змістовні заняття за декоративно-ужитковим та художньо-естетичним напрямками.
Учні початкових класів обох навчально-виховних комплексів виготовляли різдвяні чобітки з фетру (керівники Морозинська А.І., Дарій Л.Б. та Петренко Т.О.)
У Шаповалівському НВК  учні  8-9 класів опановували ази акторської майстерності (керівник Бунак В.О.), у той час як учні  4-7 класів долучалися до хореографічного мистецтва (керівник Дергіта С.Б.).
У  Малосамбірському НВК для учнів середніх та старших класів проведено майстер – клас сучасного танцю (керівник Лук’яненко І.В.). Учасники опановували танцювальні па з великим задоволенням.
Під час занять  панувала атмосфера доброзичливості та взаємної довіри. Конотопський районний Центр позашкільної роботи висловлює подяку Дороженко Наталії Миколаївні, директору Шаповалівського НВК, та Тималці Олександрі Григорівні, директору Малосамбірського НВК,та педагогічним колективам обох навчальних закладів за співпрацю та створення умов роботи мобільної групи.

Поділитися