Новорічний маскарад на сучасний лад

19 грудня 2017 року на базі Бочечківського НВК відділом освіти Конотопської райдержадміністрації та Конотопським районним Центром позашкільної роботи було організоване та проведене районне свято для учнів 9-11 класів «Новорічний маскарад на сучасний лад» до Дня Святого Миколая. На свято завітали 156 учнів та 26 педагогів навчально-виховних комплексів району. На свято до старшокласників завітали почесні гості: заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М., начальник відділу освіти Бохан О.Г., сільський голова Бочечківської ОТГ Граченко С.М.
Для старшокласників було організовано театралізовану виставу за участю Святого Миколая (Палієнко О.), якого супроводжували Янголи (Повидиш Аня та Довгопола Наталія) та Зіроньки Шевченко Альона та Королевська Аня). А потім свято продовжувалося з казковими героями Метелицею ( Петренко Т.) Завірюхою ( Горбань О.), Хурделицею (Бунак В.), Ялинкою (Дарій Л.) та Сніговиком-ді-джеєм (Швець А.). Учасників свята чекали цікаві конкурси, вікторини, веселі ігри. Юнаки та дівчата залюбки взяли участь у танцювальних флеш-мобах та створили чудову атмосферу під час новорічної дискотеки.
Свої вітання старшокласникам дарували хореографічні колективи Центру позашкільної роботи – учні Великосамбірського НВК (керівник Радько Н.С.), Попівського НВК І – ІІІ ст.(керівник Дергіта С.Б.), Дубов’язівського НВК (керівник Васюта А.О.), Бочечківського НВК (керівник Лук’яненко І.В.). Дарувала присутнім новорічну пісню учениця Бочечківського НВК Шевченко Альона. Із захопленням сприйняли старшокласники пісні-експромти від Прокоф’єва Романа (Салтиківський НВК) та Трофимченко Аліни (Шевченківський НВК).
Усі учасники свята отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Але найкращою нагородою для старшокласників були приємні несподіванки, гарний настрій та неповторні враження. Адже новорічнj- різдвяні свята – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій.

 

Поділитися