Методичні зустрічі з педагогами Конотопщини

Якість та результативність навчально-виховного процесу залежить від рівня методичної підготовки вчителя. На формування педагога налаштована вся система роботи районних методичних об’єднань, яка спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня, сприяє взаємному збагаченню освітян педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання духу творчості, прагнення до пошуку.
 Різноманітність напрямів і форм роботи методичних об’єднань забезпечують підвищення професійної компетентності вчителів, а доброзичливе спілкування, обмін досвідом, ознайомлення з особистими творчими досягненнями колег сприяють покращенню результатів професійної діяльності.
За сприяння районного методичного кабінету функціонують об’єднання вчителів-предметників. Щороку їхні засідання організовуються напередодні нового навчального року та перед початком другого семестру. 
3 та 5 січня 2018 року районним методичним кабінетом були проведені методичні зустрічі з вчителями української мови та літератури, іноземної мови, біології та хімії, природознавства, основ здоров’я, географії, фізичної культури та Захисту Вітчизни, історії та правознавства, фізики, математики, вчителів початкових класів, трудового навчання, практичних психологів та соціальних педагогів, вихователів, шкільних бібліотекарів з метою підведення підсумків роботи методичних секцій за 2017 рік та визначення стратегії діяльності та співпраці у 2018 році.
Підведені підсумки участі школярів та їх результативності у II (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Обмін педагогічними ідеями, досвід професійної майстерності (майстер-класи, вернісаж педагогічних ідей, вебінари, засідання круглого столу) сприяли подальшому розвитку професійної компетентності педагогів.
Бажаємо педагогам Конотопщини творчих успіхів та нових педагогічних надбань.

Поділитися