Відбулося методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів району

3 січня  2018 року на базі  відділу освіти Конотоської  районної державної адміністрації  відбулося  методичне об’єднання  практичних психологів та соціальних педагогів району.   Актуальність психологічного супроводу навчально-виховного процесу зумовлена новими соціальними вимогами, відповідними стратегічними змінами розвитку освіти України та загальносвітовими тенденціями.  Забезпечуючи психологічну складову організації освітнього середовища, методистом  психологічної служби системи освіти району та  за  сприяння районного методичного кабінету відбулося методичне  об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів. Щороку  засідання організовуються напередодні нового навчального року та перед початком другого семестру для  підготовки спеціалістів психологічної служби та удосконалення  соціально-психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу.
Різноманітність напрямів і форм роботи методичного  об’єднання забезпечую підвищення професійної компетентності практичних психологів та соціальних педагогів , а доброзичливе спілкування, обмін досвідом, ознайомлення з особистими творчими досягненнями колег сприяють покращенню результатів професійної діяльності та надання кваліфікованої допомоги.
Для якості  та результативності  роботи  спеціалістів психологічної  служби методистом  В.В.Манєшкіною був проведений тренінг «Психологічна культура педагогів в закладі освіти» .  Набуття професіоналізму закладає відповідну модель і стандарт поведінки, яка впливає на всю організацію навчально-виховного процесу – від найнижчої до глобальної, оскільки створює єдність, яка характеризує професійну групу як віртуальне суспільство. Тобто, будь-яка діяльність може успішно здійснюватися лише за умови професійного методичного супроводу .
Методичний захід пройшов у творчій, доброзичливій атмосфері.

Поділитися