Зимовий відпочинок

Канікули – чудовий час для всіх учнів від молодших класів до випускних, коли діти можуть вдосталь відпочити від розумового навантаження тілом і душею. Особливо улюблені (не рахуючи літніх) є зимові канікули, адже на них припадають два чудових свята – Новий рік і Різдво Христове.
Цього року зимові канікули були не менш цікавими та насиченим.
21 грудня 2017 року 4 переможці всеукраїнських та обласних конкурсів-вихованці районного Центру позашкільної роботи відвідали новорічне свято «Різдвяний передзвін», що відбулося  у палаці культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».
7 січня 2018 року за підтримки народного депутата України А. Деркача учні 5-10 класів Духанівського НВК відвідали Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка. В цьому театрі  була організована виставка,  діти мали змогу розфарбувати обличчя спеціальними фарбами, сфотографуватися з Дідом  Морозом та Снігуронькою, а також взяти участь у дійстві  з цікавими акторами.
Педагоги підготували для учнів цікаві розваги, конкурси, змагання, новорічні карнавали, ігри та розваги біля ялинки: конкурс «Найкращий новорічний клас» (В’язівський НВК), новорічний карнавал для старшокласників та учнів початкових класів і ДНЗ «Казки в новорічну ніч» (Попівський НВК І-ІІІ ст.),  конкурсна програма «Зустріч біля Новорічної ялинки», інтелектуальна  гра «Найрозумніший», екскурсія «Зимові етюди» (Юрівський НВК),  конкурси  малюнків «Новий  рік, Новий  рік  знов ступає  на поріг» (Духанівський НВК) та  «Зимовий пейзаж»  (Чорноплатівський НВК),  новорічний вечір «З Новим роком,  друзі!» (Соснівський НВК).
Під час зимових канікул було проведені різноманітні  за формою та методами виховні заходи:  майстерня Діда Мороза (виготовлення  новорічних листівок), сторітелінг «Країна добра»,  майстер-клас «Ялинка у стилі канзаши» у Соснівському НВК; конкурс-гра «Розумники і розумниці» у Кошарівському НВК; майстер-класи «Парад ялинок» та виготовлення новорічних прикрас у Тулущанському НВК,  квест «Мандрівка в світ історії» у Попівському НВК І-ІІІ ст.  та ін.
Учні району здійснили екскурсійні поїздки до  міст Конотоп, Суми та Київ (оглядові екскурсії),  відвідали головну ялинку України, переглянули новорічну виставу у   театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, познайомились із експозиціями міського краєзнавчого музею                                  ім. Лазаревського,  відпочили у  розважальному центрі  «Калейдоскоп» (м.Конотоп).
І хоча говорять, що в природи немає поганої погоди, не секрет, що останніми роками в Україні сніг важко «впіймати», проте учні отримали масу позитивних емоцій завдяки педагогам та організаторам новорічних заходів.

Поділитися