Новорічно-різдвяна казка «Лускунчик»

З метою всебічного розвитку учнів, ознайомлення з  кращими зразками європейської культури  12 січня 2018 року заклади загальної середньої освіти  району відзначили День театру.
У програму святкування було включено перегляд   новорічно-різдвяної  казки з оркестром «Лускунчик» Е.Гофмана Сумської обласної філармонії (художній керівник філармонії Олена Обозна).

«Лускунчик» вважається символом чарівних змін і постійного оновлення життя. Історія про те, як дерев’яна лялька виявилася зачарованим принцом, який за допомогою доброї і самовідданої дівчинки Марі переміг злого Мишачого короля, – не просто красива казка. Це схвильована розповідь про той швидкоплинний час, коли на зміну безтурботному дитинству приходять світлий смуток юності, мрії про кохання і гармонію.
Казкове дійство відбувалося у приміщенні районного будинку культури у с.Попівка. Учні 3-9 класів стали  його очевидцями, співпереживали разом з головними героями казки, а яскравості враженням додавали неперевершені  звуки камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс»  під керівництвом заслуженої артистки України Людмили Стичук, соліст-інструменталіст Олександр Желудков (партія фортепіано).
Текст казки читав артист театру для дітей та юнацтва, заслужений артист України Сергій Федосенко.

Поділитися