Інтелектуальна зірочка Конотопщини

Москаленко Дар’я – обдарована випускниця Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Конотопської районної ради, переможець численних олімпіад , конкурсів районного та обласного рівнів. Дівчина цілеспрямована, вимоглива до себе, упевнено йде до поставленої мети, відмінниця навчання.
Дар’я протягом чотирьох років поспіль стає переможцем ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії,  української мови та хімії.

Учениця зазначає: «участь в олімпіадах – це напружено, складно, але надзвичайно цікаво. Доводилося займатися по десять годин на добу, часто працювала ночами, навіть сни бачила на географічну тематику. За всі свої досягнення дякую вчителям-наставникам: Івашині Д.В., Самусь І.П., Кисільовій Ю.С., а також адміністрації школи Забіяці В.В. та Клют Н.І. і за підтримку всьому педагогічному колективу».
Перші кроки до перемоги талановита дівчинка зробила ще у 8 класі, посівши призове місце в ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
З 2015року була стипендіатом голови Конотопської районної державної адміністрації, а наступні два роки – стипендіатом голови Сумської обласної державної адміністрації.
При такому напруженому графіку підготовки до інтелектуальних змагань знаходить час для занять спортом, активного відпочинку, читання літератури, написання власних віршів.
Має блискучу пам’ять, уміє грамотно і неупереджено викласти власну думку. Безсумнівно, саме ці якості допомогли випускниці стати цього року дворазовим переможцем ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Поділитися