День Соборності України відзначили в освітніх закладах Конотопського району

22 січня,  у день проголошення у 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
З цієї нагоди та з метою національно-патріотичного виховання 22 січня 2018 року  у закладах загальної середньої освіти району відбулася низка заходів.

У Гружчанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбулись: виховна  година «Історичне значення злуки УНР та ЗУНР» для учнів 9-11 класи, бесіда «Соборність Українських земель» для учнів 1-4 класи, конкурс малюнків «Ми живемо у незалежній Україні».
У Землянському НВК для учнів 1-9 класі була проведена лекція-презентація на тему першої незалежності та Соборності України «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!». Для всіх учасників заходу був представлений документальний фільм «Злука. День соборності України                    (з циклу Перемоги України)».


У Вирівському НВК були проведені: година спілкування «М.С.Грушевський – творець демократії в Центральній Раді»,        відео-урок  «День Соборності України» (9-11 кл.)

У Дептівському НВК було проведено загальношкільний захід «       День Соборності України. Суверенна моя Україна».

Учні Шевченківського НВК взяли участь в урочистому заході «Моя суверенна Україно!», що відбувся біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.  Для учнів 10-11 класів учитель історії Грищенко В.С. представив лекцію-презентацію на тему «Незалежність починається з тебе».

У Кошарівському НВК були проведені: загальношкільна класна година «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», історична вікторина «День Соборності в історії нашої держави».

У Чорноплатівському НВК –  урочиста лінійка «Україна в моєму серці» (5-11 кл),  виховні години «Схід і Захід разом» (1-4 кл.) та ін.

У Соснівському НВК проведено сторітелінг «Україна Соборна» про видатних державних діячів: Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюру, Євгена Петрушевича та інших.
Окрім того, педагогічні та учнівські колективи району активно долучилися до Всеукраїнської  акції  «Вогні Соборності єднають Україну!», під час якої всі учасники запалили свічки в знак вшанування пам’яті загиблих борців за свободу.

Поділитися