Засідання творчої групи вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

З метою реалізації Концепції Нової української школи, запровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти районним методичним кабінетом Конотопської районної ради  з 1 січня 2018 року  створено районну творчу групу вчителів початкових класів з теми «Сучасні підходи до організації освітнього процесу в першому класі в умовах впровадження Концепції Нової української школи»
(керівник Шматкова О.В.).

24 січня 2018 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації  відбулося перше засідання творчої групи вчителів. Відкрила засідання  творчої групи методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В., яка сказала: «Реформа зі створення Нової української школи розпочнеться з 2018 року. В Україні необхідно суттєво змінити українську школу, насамперед зміст освіти. Необхідно створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині, незалежно від її походження  і здібностей, стати успішною і знайти своє місце у житті, а дорослим-створити можливості для навчання впродовж життя».
Шматкова О.В., керівник творчої групи вчителів початкових класів, у своєму виступі ознайомила присутніх з прогресивними змінами у системі початкової освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи.
Сидоренко С.В., вчитель Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ», у своєму виступі наголосила на важливість компетентнісного підходу навчання учнів  початкових класів.
Вчитель  Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Галайко Н.В.  ознайомила педагогів  із педагогікою партнерства.
У ході засідання творчої групи вчителів початкових класів присутні мали можливість обмінятися досвідом  роботи щодо організації освітнього процесу та створення розвивального середовища для учнів перших класів  в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Поділитися