Обласний науково-практичний семінар соціальних педагогів

За ініціативи відділу освіти Конотопської державної  районної адміністрації та методичного кабінету для тісної співпраці, методистом психологічної служби В.В. Манєшкіною було рекомендовано Ю.М.Міхєєвій  соціальному педагогу Козацького ОК «ліцей – ЗДО» відвідати 24 січня  2018 року обласний науково-практичний   семінар для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти області, на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Тема семінару «Технологія ведення випадку й оцінки потреб дитини та її сім’ї як механізм соціально – педагогічного втручання в найкращих інтересах дитини» є дуже актуальна в роботі соціального педагога  для соціально-педагогічного супроводу  сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.
В заході взяли  участь представники  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.
Дякуємо організаторам за наданий досвід роботи, який    удосконалює  результативність  професійної діяльності , надає  кваліфіковану  допомогу, знайомить  з новітніми соціальними  вимогами, відповідними стратегічними змінами розвитку соціальної роботи працівників  сфери освіти.

Поділитися