ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ГАЙДАЇВ

На Конотопщині стало доброю традицією  відзначати пам’ять  видатних земляків спортивними змаганнями  та турнірами. Ось і  28 січня у Попівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» вже вдруге було проведено  волейбольний турнір  пам’яті вчителів фізичної культури Валентини Михайлівни та Олександра Сергійовича Гайдаїв.
На заході були присутні почесні гості: голова Конотопської районної державної адміністрації  Микола Миколайович Горбенко, заступник голови РДА Тетяна Миколаївна Шерудило, депутат Конотопської районної ради Микола Федорович Клінушин, сільський голова  села Попівка Сергій Петрович Савченко.

Директор закладу освіти Ніна Миколаївна Савела провела для присутніх оглядову екскурсію  приміщенням НВК, а ведучі заходу Альона Ігорівна Швець та Юлія Миколаївна Блажко ознайомили учасників турніру з історією його виникнення, з біографіями ветеранів освітянської ниви Валентини Михайлівни та Олександра Сергійовича Гайдаїв.
Голова РДА Микола Миколайович Горбенко вручив Почесні грамоти, пам’ятні медалі та кубки  кращим спортсменам за видатний внесок у розвиток фізичної культури та спорту Конотопського району.
Учень 8 класу Попівського НВК Іван Садкевич отримав з рук очільників району футбольну форму, як кращий спортсмен навчального закладу.
А після закінчення урочистої частини турніру в спортивному залі школи закипіли волейбольні пристрасті. Першими на ігровий майданчик вийшли  юні спортсмени: команди юнаків та дівчат Шевченківського НВК і команда хлопців Дубов’язівського  НВК. У напруженій боротьбі перемогу здобули спортсмени з Дубов’язівки.
У старшій групі  за перемогу також змагалися три команди: представники  районної адміністрації та керівникі сільгосппідприємств району,  тренери і викладачі фізичної культури району та волейболісти села Попівка. Ігри в цій групі відзначалися видовищністю, на волейбольному майданчику відбувалися  справжні  спортивні баталії, перемогу  в яких змогла вибороти команда тренерів та викладачів фізкультури. Друге місце здобула команда  РДА та керівників сільськогосподарських підприємств, бронза  – у  попівських волейболістів.
Ці  спортивні змагання вчергове показали небайдужість районної влади до розвитку фізичної культури та спорту на Конотопщині.

Поділитися