Незабутня поїздка, що дала нагоду приторкнуться до історії Батьківщини

З нагоди вшанування 100-річчя бою під Крутами,  29 січня 2018 року, учні Конотопського району, призери олімпіад, конкурсів, турнірів, відвідали Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут»,  створений на місці бою збройних формувань Української Народної Республіки з військами Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки 29 січня 1918 р.

Своїми враженнями поділилися учасники поїздки:
«Це дуже унікальний музей. Власне, і музеєм у традиційному розумінні цього слова його важко назвати. Це комплекс, який втілив у собі нашу пам’ять про тих, хто віддав за нас свої життя у національних змаганнях»,
«Безумовно, серцем Меморіального комплексу, є музейна експозиція. Її розгорнуто в 5 “вагонах- теплушках” . Особливістю музейного показу є подача історичного матеріалу шляхом створення образів Героїв Крут. І дуже прикро, що поряд  із світлинами українських героїв, які склали свої голови в боротьбі за Україну, торгують солодощами та напоями».
«Незабутня поїздка, що дала нагоду приторкнуться до історії моєї Батьківщини. Зі сльозами на очах ми вшанували пам’ять  українських студентів-вояків у бою під Крутами, які ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність».


 

Поділитися