Загадкове життя домашніх улюбленців

З 26 січня по 1 лютого 2018 року у Конотопському районному Центрі позашкільної роботи проведено районний етап екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців». Вихованці Центру та учні навчально-виховних комплексів району взяли активну участь у зазначеному конкурсі. Діти цікаво та креативно презентували своїх домашніх улюбленців у художніх творах, малюнках, світлинах та відеороликах.

За підсумками конкурсу переможцями у наступних номінаціях стали:

  1. Фотографія «Мій улюблениць в об’єктиві».

І місце – Скакун Валерія – учениця 2 класу В’язівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Дороженко Валерія – учениця 3 класу Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;
ІІ місце – Немеш Каріна – учениця 4 класу Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Черкасова Вероніка – учениця 5 класу Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
ІІІ місце – Савенкова Маргарита – учениця 4 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Титенко Наум – учень 2 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Івлєва Кіра – учениця 1 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Пономаренко Ангеліна – учениця 2 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Барабаш Єлизавета – учениця 4 класу Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Півень Марія – учениця 1 класу Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Шешеня Юлія – учениця 1 класу Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

  1. Відеоролик «Можу вас розважити»:

І місце – Черкасова Вероніка – учениця 5 класу Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
ІІ місце – Немеш Каріна – учениця 4 класу Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

  1. Оповідання «Зі щоденника моєї тваринки»:

І місце – Лещук Михайло – учень 6 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
ІІ місце – Кваско Альона – учениця 6 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Високоморна Дар’я – учениця 6 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Голінко Ангеліна – учениця 6 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
ІІІ місце – Черкасова Вероніка – учениця 5 класу Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Солоха Анастасія – учениця 4 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

  1. Художня робота «До серця притули»:

І місце – Бережний Віктор – учень 3 класу Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Бочечківської сільської ради;
ІІ місце – Саббатовський Володимир – учень 5 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
 

  1. Художня робота «Кадри з казки»:

ІІ місце – Сивак Анастасія – учениця 4 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Івашина Альона – учениця 1 класу Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
ІІ місце – Євтушенко Кирило – учень 1 класу В’язівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Хопляк Соломія – учениця 1 класу Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»; Колесник Поліна – вихованка Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»; Клименко Юлія – учениця 2 класу Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»; Івашина Альона – вихованка Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Стемблевський Євген – учень 6 класу В’язівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Гондарук Микола – учень 6 класу Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
Бажаємо переможцям подальших творчих успіхів та вдячності від їх домашніх улюбленців!

Поділитися