Семінар-практикум учителів фізичної культури

7 лютого 2018 року на базі Тулущанського «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ» відбувся районний семінар-практикум учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти з теми: «Розвиток рухової активності учнів на уроках фізичної культури».
Методичний захід складався з теоретичної та практичної частин.
Теоретична частина учасникам семінару була представлена у вигляді доповіді учителя фізичної культури Савели Є.М. з теми «Розвиток рухової активності учнів на уроках фізичної культури».

У ході практичної частини семінару педагоги відвідали урок фізичної культури у 6 класі, модуль «Баскетбол», який спрямований на розвиток рухової активності та основних фізичних якостей учнів, активізацію пізнавального інтересу до уроків фізичної культури.
У підготовчій частині уроку вчитель організував учнів, зосередив їхню увагу на завданнях уроку, створив позитивний емоційний настрій, з метою підготовки організму дітей до виконання вправ основної частини уроку. Було виконано загальнорозвиваючі та підготовчі вправи на місці та під час руху, вправи з м’ячем, вправи в парах.
В основній частині навчальна діяльність була спрямована на опанування техніки гри у баскетбол, удосконалення і тренування рухових навичок, уміння застосувати набуті навички в різних ігрових ситуаціях та виховання сміливості, швидкості, спритності, сили, витривалості.
У заключній частині діти виконували вправи на розслаблення з метою приведення організму у відносно спокійний стан. В ході уроку учитель постійно стежив за емоційним та фізичним станом дітей.
Рухова активність учнів, мобільна щільність уроку були оптимальними з урахуванням вікових особливостей та стану здоров’я учнів.
Євген Миколайович продемонстрував досконале володіння методикою предмета, вміло поєднував та використорвував різні форми та методи навчання, зробив заняття цікавим та корисним для учнів.
У ході семінару учителі обмінялися досвідом роботи з вищезазначеної теми та взяли участь у змаганні з волейболу. Під час обговорення проведених заходів учасники семінару відмітили їх корисність та необхідність використання одержаних знань у своїй роботі.

Поділитися