Засідання творчої групи учителів української мови та літератури

16 лютого  2018 року на базі Великосамбірського НВК  відбулось І засідання творчої групи вчителів української мови та  літератури з проблеми: «Сучасний урок: традиції та інновації».
Програма проведення заходу включала засідання у форматі «круглого столу» «Сучасний урок: традиції та інновації», під час якого кожен з педагогів представив свої методи, форми та прийоми, що найчастіше використовує під час проведення уроків.

Практична частина була представлена фрагменами уроків з української мови у 5 класі «Головне й залежне слово в словосполученні» (Скорик В.С., директор закладу, учитель української мови та літератури), та з  української літератури у                  7 класі «Ідея глибокого духовного наповнення людини – її «крилатості», що виявляється індивідуально. («Чайка на крижині», «Крила») (Кравець Н.І., заступник директора з навчальної роботи,  учитель української мови та літератури
Майстер-клас «Використання ейдетики на уроках української літератури» провела з учасниками засідання Рябущиць О.А., заступник директора з навчальної-виховної  роботи,  учитель української мови та літератури.

Поділитися