Навчання вчителів майбутніх 1-х класів

22 лютого 2018 року розпочалося навчання вчителів, які будуть працювати у перших класах у 2018-2019 навчальному році. Саме в атмосфері взаєморозуміння, співпраці, зацікавленості пройшла І сесія вчителів майбутніх першокласників навчальних закладів Конотопського району, тренером якої була Юрченко Оксана Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.  Складові ранкових зустрічей, правила класу, три запитання від Петера Гуттенхофера, дискусійна шкала, портрет сучасного школяра, графічні організатори (порівняння програм) у поєднанні з тайм-геймами, кінезіологічними вправами, цікавими способами об’єднання в групи, творчими презентаціями учасників… Формування вміння хвалити і критикувати, а також реагувати на критику (вправа “Янголятко й чортеня “); вправа “Веселий портрет” (чарівні учасниці виглядали на своїх картинах неперевершено, завдяки чому отримали позитивний заряд та приступили до роботи).
Вміння співпрацювати, відчувати один одного, закріплення вміння коректного спілкування. За допомогою методу джигсоу вчителі опрацювали закон “Про освіту”; створили образ інтегрованого навчання; виконуючи вправу “Галерея”, дійшли висновку, що “поєднання окремих частин не є інтегруванням”. Завершили день вправою “Подарунок”, під час якої відбувся фейерверк творчості: і співали, і декламували, і фантазували….. У свої щоденники вражень вчителі “заховали” свої емоції щодо І сесії. Рефлексія….
Дякуємо за активну роботу учасникам тренінгів, а особливо тренеру. Чекаємо на ІІ сесії, яка розпочнеться 26 березня 2018 року.

Поділитися