Засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів

27 лютого 2018 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації  відбулося  засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів Конотопського району . В цьому навчальному році тема, над якою працює група, – «Організація роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти. Особливості виявлення обдарованих дітей та створення умов для їх розвитку.»

На зустрічі практичні психологи та соціальні  педагоги  систематизували діагностичний інструментарій, розробили методичні рекомендації щодо психологічного діагностування обдарованих дітей, почали вивчати  передовий досвід з питань організації діагностичної роботи обдарованої дитини та поділились досвідом консультативної роботи з батьками таких дітей.
Керівник творчої групи Манєшкіна В.В.  підготувала презентацію на тему «Портрет обдарованої дитини», практичний психолог  Козацького  НВК Горбач О.М., розповіла про результати психологічного дослідження, яке проводилось серед учнів 2 – 4х класів про розподіл показників рівня логічного мислення та творчих здібностей у дітей молодшого шкільного віку.
Шаповалова  О.А.,  ознайомила присутніх з проектом плану роботи шкільного наукового товариства «За інтересами». Це свідчить, що серед практичних психологів та соціальних педагогів також безліч талановитих та обдарованих людей, які професійно виявляють і підтримують юних обдарувань.

Поділитися