Від ЗНО-2017 до ЗНО-2018 (деякі підсумки та перспективи)

За ініціативи заступника голови  Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М. 6 березня  2018 року на базі відділу освіти відбулася робоча зустріч директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л., куратора Сумської області з питань зовнішнього незалежного оцінювання Ханікової В.О.  з   директорами шкіл Конотопського району з питань щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання  випускників закладів загальної середньої освіти  у 2017 році.

Сидоренко О. Л. зосередив увагу педагогів на тому, що вимога часу – це виховання конкурентоспроможних особистостей. Для здійснення моніторингу та оцінки знань та компетентностей випускників шкіл   в Україні введено уніфіковане оцінювання – ЗНО. На результати такого оцінювання, в першу чергу, впливає якість проведення уроку, як основної організаційної форми освітнього процесу, та якість і систематичність внутрішнього шкільного контролю з боку адміністрації школи.
Детальний  аналіз  результативності ЗНО  з  української мови і літератури,  історії  України, математики, англійської мови серед випускників Конотопського району  за статистичними даними за 10 років проведення ЗНО презентувала Ханнікова В.О.  Також  проаналізовано  окремі показники ЗНО – 2017 випускників  закладів освіти Конотопського району за показником «не склав» та за показником «180 балів і більше».
Підсумовуючи  результати  наради,   поставили  першочергові завдання, а саме: вибудувати в кожному навчальному закладі ефективну систему роботи з підготовки до ЗНО;  підвищити відповідальність вчителів за проведення уроків;  здійснювати в кожному закладі систематичний контроль за відвідуванням учнів.

Поділитися