Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно-орієнтований підхід до викладання української мови та літератури

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти Конотопської  райдержадміністрації, районного методичного кабінету  на 2018 рік                            16 березня  на базі Тулущанського  НВК відбувся районний практичний семінар учителів української мови та літератури з теми «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно-орієнтований підхід до викладання української мови та літератури»

Привітно зустріли учасників заходу директор Забіяка В.В. та учні школи.
Своїми здобутками з даної теми  поділилася під час теоретичного блоку Клют Н.І., заступник директора з навчальної роботи, учитель української мови та літератури.
У ході практичної частини педагоги відвідали урок української літератури  в 11 класі «Духовне  життя  нації  крізь  трагічну  історію  нещасливого  кохання. (Урок-диспут з елементами театралізації  «Нерівність душ – це гірше, ніж майна» (за романом Л. Костенко «Маруся  Чурай») та стали учасниками майстер-класу «Ігрові педагогічні технології як засіб підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно-орієнтований підхід до викладання української мови та літератури» (Самусь І.П.,  Клют Н.І., учителі української мови та літератури).
Учасники семінару висловили захоплення від побаченого на уроці, побажали дітям наполегливості в оволодінні знаннями та успіхів, а вчителям – натхнення, здоров’я  і невичерпної творчої думки.

Поділитися