Семінар учителів мистецтва

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету Конотопської районної ради 4 квітня 2018 року на базі Козацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –  дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради відбувся районний семінар-практикум учителів інтегрованого курсу «Мистецтво» на тему: «Розвиток творчого потенціалу учнів шляхом впровадження елементів інноваційних технологій».
Метою проведення семінару є популяризації методів та форм активізації творчої діяльності, розкриття здібностей та можливостей учнів, надання практичної спрямованості їх інтересів через систему творчих завдань, вплив інформаційних технологій на розвиток  діяльності учнів.

Учасники семінару відвідали урок мистецтва в 9 класі з теми: «Фотомистецтво», проведений з використанням кейс-технологій. На уроці були задіяні вчителі з інших предметів таких, як фізика, хімія, інформатика, математика.
Вчитель мистецтва Дзюбак Г.В. познайомила учнів з історією виникнення перших фото.
Оригінально викладений матеріал вчителя фізики Соколовською О.М., яка розповіла про виникнення камери-обскури та як з точки зору фізики це можна поєднати з фотомистецтвом.
Учитель хімії Янкилевич В.В.  відкрив учням, як можна передавати фото на папір за допомогою хімічних елементів.
Учитель інформатики Бережний О.В. ознайомив із цифровим фотоапаратом, принципом дії цифрової фотокамери.
А вчитель математики Бережна О.А. поєднала математику з фотомистецтвом за допомогою «золотого перетину». Розказала, як точно і правильно треба фотографувати, щоб вийшов вдалий знімок.
На практичній частині уроку діти отримали цікаві завдання, які вони виконали із задоволенням. Учні були  активними і зацікавилися цією темою в різних галузей наук.
У ході роботи семінару директор закладу Кліндухова В.М.  презентувала шкільний музей, запропонувала переглянути фотовиставку «Від дошкільника до випусника», а також виставку живих фігур «Впізнай героя».
Присутні мали можливість побувати на всім відомому інтелект-шоу «Хто зверху?», де завзято змагалися в ерудиції дівчата та хлопці Козацького НВК.
Програма семінару була цікавою та насиченою. Учасники заходу  збагатили свої знання з методики викладання мистецтва та отримали позитивні враження.
Семінар закінчився обговоренням та підведенням підсумків.

Поділитися