Семінар вихователів груп дітей старшого дошкільного віку та вчителів 1-х класів району

04.04. 2018 року на базі Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Анатолія Шульги проведено семінар «Забезпечення наступності в роботі початкової та дошкільної ланок освіти в умовах реалізації Нової української школи ».
Відкриваючи семінар методист районного кабінету Конотопської районної ради  Шеіна Л.В. сказала: «Нам зараз потрібна нова українська школа. Школа,  яка буде готувати громадян незалежної європейської країни. Нову школу ми маємо зробити через новий зміст освіти, який дає навички компетентності 21 століття. Реформаційні процеси, що відбуваються в освітньому просторі,  зумовлюють нагальність розв’язання комплексу соціально – педагогічних завдань, одним із яких є реалізація принципів наступності у роботі закладів дошкільної освіти і початкової школи».

Вихователь  Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»    імені Анатолія Шульги    Івлєва Є.Ю.        презентувала свій досвід роботи по забезпеченню принципу наступності в роботі початкової та дошкільної ланок освіти в умовах реалізації Нової української школи.
Вчитель початкової ланки Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
імені Віталія Парфеменка Сидоренко С.В. поділилася досвідом роботи щодо співпраці дошкільної та початкової ланок освіти  у своєму закладі загальної середньої освіти.
Присутні мали можливість відвідати та проаналізувати заняття з логіко – математичного розвитку в старшій  дошкільній групі (вихователь Хоменко Л.В.)  та урок у 1 класі з математики з використанням ІТ- технологій, нових мультимедійних засобів навчання (вчитель Титенко В.В.). Новим  було проведення ранкових зустрічей з учнями початкових класів.
Вчитель Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Анатолія Шульги Жарик О.М. приємно захопила та вразила всіх проведенням ділової гри «Умови успішної підготовки до навчання в школі».
Під час обговорення заходів педагоги району мали можливість  поділитися досвідом роботи по забезпеченню наступності та перспективності в роботі закладу дошкільної та початкової ланок освіти.

Поділитися