Майбутнє в наших руках!

3 травня 2018  року  у м. Суми вшановували обдаровану учнівську молодь області  та творчих  учителів.

Кращі учні нашого району, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, – Москаленко Дар’я (Тулущанський НВК), Кубишка Катерина  (Юрівський НВК), Резник Анжела та  Мироненко Ігор (Попівський НВК І-ІІІ ст.)  взяли участь в обласному святі «Майбутнє в наших руках!» та були відзначені за свою наполегливу працю  дипломами.

На урочистому святкуванні свою підтримку дарували  дітям їх учителі-наставники Черкасова Наталія Юріївна, Нідзельська Світлана Михайлівна,  та Самусь Ірина Павлівна.

Як зазначив начальник відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Вербняк Микола Дмитрович, який очолював делегацію Конотопського району, звертаючись до учнів та педагогів: «Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству».

Поділитися