Подаруй мамі радість

З нагоди відзначення Дня матері  10 та 11 травня керівниками  Конотопського районного Центру позашкільної роботи було проведено низку заходів.

Керівник Морозинська А.І. ( гурток «Образотворче мистецтво», «Народна творчість») допомогла вихованцям створити приємні сюрпризи для рідних матусь. Учні намалювали картини «Все починається з мами» та  виготовили органайзери  для кухні.

На  занятті гуртка «Мистецтвознавство» (керівник Карпенко Р.О.) діти дізналися про традиції та звичаї святкування Дня матері у різних країнах, складали та декламували вірші для найкращих матусь.

Вихованці гуртка «Народні ремесла» (керівник Вегера Н.Ю) виготовили оригінальний сувенір з привітальною листівкою для мами.

У  рамках  зустрічі «Музична  кав’ярня», керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Кириченко Т.В. провела майстер – клас для дітей «Весняні долоньки».

Чепурна М.О. підготувала  заняття гуртка «Літературне краєзнавство», де вихованці долучилися до написання поезій, які викликали  благородні почуття  – святе і ніжне ставлення до матерів.

Керівник  гуртка «Юні туристи» Федірко А.Ю. залучила своїх вихованців, а також їх мам до пізнавального  квесту «Поруч з мамою», де змагалися 7 родинних пар.

Святкові заходи до Дня матері стали гарною нагодою висловити слова вдячності найріднішій людині на землі.

Поділитися