У моїй сім’ї люблять спорт усі!

З нагоди святкування Дня сім’ї та з метою популяризації здорового способу життя; виховання в учнів бережливого ставлення до своїх батьків, рідних; прищеплення почуття єдності й бажання в чесній боротьбі здобувати перемогу 15 травня 2018 року на новому та сучасному стадіоні Конотопського аграрного ліцею відбулось спортивне свято  «У моїй сімї люблять спорт усі».

У боротьбі за перемогу змагались  4 родини  Вирівського дошкільного навчального закладу «Сонечко»: Тихоненко, Рибних, Тонконоженко та родина Петренко. Вболівали за дружні команди маленькі «сонечка» та вихователі  цього ж дитячого садочка.

Організаторами заходу виступили відділ освіти, районна дитячо-юнацька спортивна школа, районний центр позашкільної роботи, сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

Переможцями у веселій спортивній естафеті визнано родину Тонконоженко – І місце, родину Тихоненко – ІІ місце, та родини Петренко і Рибних – по ІІІ місцю. Усі були нагороджені почесними грамотами відділу освіти та районної дитячо-юнацької спортивної школи й отримали цінні подарунки.

Атмосфера змагання була дуже доброзичливою, веселою та невимушеною. Усі отримали позитивні емоції, заряд енергії та ще раз переконалися, що «Здорова родина – міцна Україна!».

Поділитися