День сім’ї

У рамках святкування Міжнародного Дня сім’ї 15 травня 2018 року керівниками гуртків Центру позашкільної роботи були проведені наступні заходи:

–  Тренінг “Будуємо щасливу родину”, організований керівником гуртка   «Народні ремесла» Вегерою Н.Ю. на базі Землянського НВК, допоміг учням сформувати уявлення про сім’ю як дружню та щасливу команду, де всі допомагають і підтримують один одного. Кожен з учасників розповів про своє уявлення про щасливу родину. А інтерактивні завдання допомогли зрозуміти, що у родині, де кожен дбає про інших, усі почуваються щасливими.

– Майстер-клас з виготовлення топіарію «Родинне дерево щастя»  на базі Сім’янівського НВК (керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Сахнюк Т.О.). Вироби, створені власними руками, не тільки стануть прикрасою оселі, а й  принесуть  господарям відчуття дружньої родини та захищеності.

– Засідання клубу за інтересами «Сила родинного вогнища» (керівник Марченко Л.М.).  Лариса  Михайлівна  провела  бесіду з  учнями  В’язівського  НВК про роль родинних традицій як основи сімейного виховання. Учні переглянули слайди та відеоролики з теми заходу. Зустріч пройшла у теплій, родинній атмосфері.

Поділитися