«Шукачі пригод»  живуть цікаво!

Вже третій рік  працює профільний табір Конотопського районного Центру позашкільної роботи на базі Попівського НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ». Влітку 2018 року у профільному  таборі  відпочинку «Шукачі пригод», що працює за краєзнавчо – туристичним напрямком,  відпочивають  25 учнів – старшокласників.

У плані роботи табору – різноманітні екскурсії, акції, цікаві конкурси та розваги.  Вихователі Омельченко В.В. та Батюк А.В. роблять усе, щоб  відпочинок став цікавим та по-справжньому захоплюючим , залучаючи дітей до вивчення історії та традицій свого села. Вихованці залюбки беруть участь в дослідницько-краєзнавчій роботі, здійснюють  екскурсії, зустрічаються з жителями свого села.

Нещодавно «шукачами» було здійснено  пішу мандрівку стежинами рідного краю. Учні відвідали визначні місця села, зокрема Попівський експериментальний завод. Діти із задоволенням слухали розповідь про історію заводу, особливості технології вироблення його продукції. Також їм цікаво було побувати в різних цехах і лабораторіях, побачити на власні очі життя заводу.

Екскурсії по рідному селу   викликають  інтерес до історії свого краю та почуття гордості до своїх земляків.

Поділитися