На часі – Нова українська школа

14 серпня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів 1 класів району, Бочечківської  та Дубов’язівської ОТГ  з теми «Організація освітнього процесу  в умовах  упровадження реформи у початковій школі» на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Конотоп

Учасників зібрання привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, яка зазначила: «Сумська область, у тому числі   Конотопський район,  є лідерами в освоєнні і використанні державних коштів, що призначені для  реалізації Нової української школи».

Заступник голови районної державної адміністрації  Тетяна ШЕРУДИЛО, звертаючись до освітян Конотопщини,  сказала: «Час невпинно крокує вперед і до школи приходять нові покоління дітей, які живуть в інформаційному, динамічному, емоційно-напруженому середовищі. Предметом загального вжитку вже давно стали комп’ютери та цифрова техніка. А тому ми, педагоги, повинні опанувати    інформаційно – комунікаційні технології. Ми зробили все можливе,щоб забезпечити заклади освіти району комп’ютерною технікою».

Методист районного методичного кабінету Олеся ШЕШЕНЯ провела майстер-клас по роботі з  інтерактивної дошкою  у 1 класі. Педагоги впевнилися, що інтерактивна дошка допоможе їм  зробити процес навчання яскравим, наочним, динамічним.

Наскрізне застосування інформаційно – комунікаційних технологій в освітньому процесі має стати забезпеченням успіху Нової української школи.

Методист районного методичного кабінету з психологічної служби Віта МАНЄШКІНА налаштувала присутніх на позитивне  відношення до реформування освіти в початковій школі та провела анкетування вчителів майбутніх першокласників.

Методист районного методичного кабінету Людмила ШЕІНА здійснила  аналіз рівня готовності освітніх закладів до реалізації засад НУШ та ознайомила  вчителів  з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році.

З 1 вересня 2018 року педагоги району вже готові впроваджувати в практику роботи Концепцію  Нової української школи.

Поділитися