Готовність закладів загальної середньої освіти Конотопського  району до роботи в 2018-2019 навчальному році

Відповідно до  наказу відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації від 01.08.2018 № 98-ОД «Про підготовку закладів загальної середньої освіти до роботи в 2018-2019 навчальному році та осінньо – зимовий період», з метою забезпечення якісної підготовки закладів освіти до організованого початку 2018-2019 навчального року  та роботи в осінньо-зимовий період комісією у складі заступника голови Конотопської РДА Шерудило Т.М., начальника відділу освіти Вербняка М.Д., головного спеціаліста відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Салій К.І., представників Конотопського міськрайвідділу управління ДСНС України в Сумській області, працівників районного методичного кабінету Конотопської районної ради з 15.08.2018 року розпочалася перевірка готовності освітніх закладів Конотопського району до роботи у новому навчальному році в умовах реформування початкової школи.

15.08.2018 року  проведено обстеження 6  закладів освіти району.  За рахунок субвенції з державного бюджету, обласних та районних коштів, субвенції сільських рад, спонсорської допомоги батьківської громади повністю підготовлені до нового навчального року Духанівський НВК, Землянський НВК, Кошарівський НВК, Юрівський НВК. Продовжуються ремонтні роботи  у приміщеннях  Гружчанського НВК, В’язівського НВК. Для завершення ремонтних робіт виділені кошти із районного бюджету у сумі 80000 грн.

Кабінети початкових класів  обладнані  відповідно  до вимог   Концепції Нової української школи, продовжується робота по  забезпеченню 1 класів меблями та дидактичним матеріалом.

Хід підготовки закладів освіти вселяє впевненість, що з 1 вересня 2018 року діти району прийдуть у відремонтовані приміщення закладів загальної середньої освіти. А першокласники вже мають сучасне комп’ютерне  та дидактичне забезпечення для організації змістовного освітнього процесу.

Поділитися