Олімпійський день у закладах дошкільної освіти Конотопського району

З метою релізації районного проекту «Ростемо здоровими, спортивними та щасливими» з 10 по 12 вересня 2018 року проходять Олімпійські дні у закладах дошкільної освіти району. Ці заходи формують у дітей інтерес до фізкультури і спорту, розвивають  вольові та фізичні якості в умовах змагання, виховують дітей бадьорими, завзятими в іграх, розвивають спритність, сміливість, впевненість у своїх силах, почуття дружби.

10 вересня 2018 року спортивне свято для дошкільнят відбулося у Вирівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ». Свою спритність, витримку і жагу до перемоги діти продемонстрували під час проведення естафет: «Із обруча в обруч», «Передай предмет», «Пронеси м’яч між ногами», а кульмінацією стало перетягування канату.

11 вересня 2018 року дошкільнята Соснівського освітнього закладу брали участь у спортивній розвазі «Ми сильні і дужі, бо до спорту не байдужі». Діти змагалися, співали, танцювали та розповідали вірші про спорт.

А у закладі дошкільної освіти  Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»  було проведено спортивне свято «Ми – майбутні олімпійці». Діти із задоволенням брали участь у спортивних естафетах, конкурсах проводили рухливі ігри.

Усі змагання у закладах були цікаві та захоплюючі, з використанням різноманітного спортивного інвентаря та музичного  супроводу.

По закінченню Олімпійського дня без нагород, солодощів, веселого настрою та позитивних емоцій не залишився жоден учасник свята.

 

Поділитися