Олімпійський день у Новій українській школі Конотопського району

Продовжуємо релізацію районного проекту «Ростемо здоровими, спортивними та щасливими». 13-14 вересня 2018 року проведені Олімпійські дні у перших класах району.

Мета заходу – навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування у них навичок і культури здорового способу життя, а також залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом.

13 вересня був проведений Олімпійський урок в 1 класі  Тулущанського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ». Метою уроку було ознайомлення дітей з континентами земної кулі, олімпійською символікою, олімпійськими чемпіонами України; формування  інтересу до  занять фізичної культури та спорту, виховання почуття патріотизму.

У ході практичної частини  учні 1 класу із захопленням малювали олімпійські символи на інтерактивній дошці. А потім  свою спритність, витримку й жагу до перемоги демонстрували під час проведення естафет.

У цей день у Духанівському НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ» пройшов конкурс малюнків з учнями 1 класу, «Веселі старти» та  Олімпійськимй урок. Учні початкових класів познайомилися з історією  започаткування Олімпійських ігор, довідалися, як саме вони проходили у Стародавній Греції.

У Маломсамбірському НВК «ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ», Попівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» діти взяли участь у естафетах «Старти надій» та  «Весела скакалка».

У кожному 1 класі району проведені олімпійські уроки.

Закінчилось свято урочистою  лінійкою, на якій підведено підсумки Олімпійського дня у закладах та нагороджено переможців.

Поділитися