Районний етнофестиваль «Козацький спадок: від роду до роду» відбувся на Конотопщині

12 жовтня 2018 року був проведений районний етнофестиваль «Козацький спадок: від роду до роду». Учасниками фестивалю були здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти району та Бочечківської ОТГ і Дубов’язівській ОТГ. Метою заходу було залучення дітей та учнівської молоді до джерел національної історії та культури, сприяння військово-патріотичному вихованню, осмисленню себе як частини великого українського народу. У рамках етнофестивалю учасники взяли участь у наступних заходах, проведених на базі закладів загальної середньої освіти:

– демонстрації моделей етнічного одягу «Українська мода», де учасниці презентували різні види національного одягу;

– козацькі забави «Чим я хлопець не козак?», де учнівська молодь змагалась у спритності, витривалості та мужності;

– майстер-клас з плетіння коси та зав’язування хустки «Я іду на вечорниці»;

– посвяті в юні джури;

– танцювальному флешмобі «Народний майданс», який об’єднав  всіх учасників заходу та подарував неймовірний позитив і заряд енергії.

Участь в  етнофестивалі подарувала незабутні миттєвості всім учасникам заходу, які доторкнулися до народних традицій своїх предків.

У рамках заходу були реалізовані творчі  здібності дітей та учнівської молоді. Такі заходи мають величезне значення для виховання патріотизму та визначення активної громадянської позиції юних українців.

Поділитися