Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району

17 жовтня 2018 року під головуванням начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Вербняка М.Д. відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району за участю Шерудило Т.М, заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, Романюк О.В., заступника начальника управління – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Сумській області, Грузинської В.С., завідувача організацією епідеміологічного дослідження Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України», спеціалістів відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації та методистів районного методичного кабінету Конотопської районної ради.

Головацька Н.І., провідний спеціаліст відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, доповіла про організацію харчування дітей та учнів у закладах освіти району.

Романюк О.В., заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Сумській області, розповіла про захворювання на гострі кишкові інфекції.

Грузинська В.С., завідувач організацією епідеміологічного дослідження Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України», повідомила про інфекційні захворювання дітей та проведення профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти району.

Точиленко Т.М., начальник служби у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації, зосередила увагу на організації співпраці закладів освіти району та служби у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації.

Поляченко С.Ю., головний спеціаліст відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, наголосив на веденні ділової документації у закладах загальної середньої освіти відповідно до нової Інструкції з діловодства (наказ МОН №676 від 25.06.2018).

Козловська І.С., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, ознайомила присутніх з підсумками літньої оздоровчої кампанії 2018 року та організацією проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів .

Савченко І.В., завідувач районним методичним кабінетом Конотопської районної ради, проінформувала про організацію курсової підготовки педкадрів у 2019 році та підготовку і проведення І (районного)  туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

Клінгерт В.Г., начальник групи централізованого господарчого обслуговування відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, доповів про стан готовності закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

Манєшкіна В.В., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, звернула увагу на організацію роботи психологічної служби системи освіти району у 2018-2019 навчальному році та функціонування інклюзивно-ресурсного центру.

З питанням «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році. Про проведення районного тренувального тестування у форматі ЗНО» виступила Заєць С.О., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради.

По кожному з розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Поділитися