Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

11 листопада 2018 року на базі Конотопської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району. В олімпіаді взяло участь 40 учнів, із них 13 учнів – 8 класів, 11 учнів –  9 класів, 5 учнів – 10 класів, 6 учнів – 11 класів. Найчисельнішими були команди Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»  та Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

Найкращі результати показали учні Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (4 учасники – 4 призових місця), Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (4 учасники – 3 призових місця), Чорноплатівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (2 учасники – 2 призових місця),Вирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» (2 учасники – 2 призових місця).

                                                                Переможці 

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Яценко Анна Сергіївна   Бочечківський НВКІАвдієнко Надія Михайлівна
2.Бивалін Валентин ВікторовичЛебедівський НВКІІВедмідь Ірина Михайлівна
3.Охріменко Юлія АнатоліївнаЮрівський НВКІІЧеркасова Наталія Юріївна
4.Савчук Данило ВолодимировичЧорноплатівський НВКІІІКарачун Оксана Олександрівна
5.Бойко Юрій ОлександровичВирівський НВКІІІГорбенко Діана Юріївна
6.Чайка Анастасія ОлександрівнаСім’янівський НВКІІІКубець Олександр Володимирович

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1.Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК І-ІІ ст.ІМоскаленко Наталія Григорівна
2.Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВКІІГорбенко Діана Юріївна
3.Кириченко Альона ВасилівнаЧорноплатівський НВК

 

ІІІКарачун Оксана Олександрівна
4.Лук’яненко Станіслав Миколайович   Бочечківський НВКІІІКоросько Тетяна Андріївна
5.Соколовська Евеліна ВолодимирівнаКозацький НВКІІІСоловйова Алла Сергіївна

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

10 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Банько Олександра ВалентинівнаПопівський НВК І-ІІІст.ІМищенко Ірина Миколаївна
2Повидиш Анна ОлексіївнаБочечківський НВК

 

ІІАвдієнко Надія Михайлівна
3Андрущенко Андрій ВіталійовичСоснівський ОКІІІДемидко Неля Іванівна

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до олімпіади
1Киричук Таїсія ВасилівнаПопівський НВК І-ІІІ стІМищенко Ірина Миколаївна
2.Коваленко Андрій МиколайовичБочечківський НВКІІКоросько Тетяна Андріївна
3.Несук Вероніка

Віталіївна

Тулущанський НВКІІІЗахарієнко Людмила Вікторівна

 

 

Поділитися