Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – 2019 в дії!

9 листопада 2018 року у приміщенні Конотопського професійного аграрного ліцею відбулись районні батьківські збори за участю педагогів, учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ та їх батьків. Усього в заході взяли участь 215 осіб.

Захід такого формату вже втретє організовується відділом освіти Конотопської районної державної адміністрації та районним методичним кабінетом Конотопської районної ради.

До порядку денного були включені такі питання:

  1. ЗНО – шлях до якісної освіти (Поляченко С.Ю., т.в.о. начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації).
  2. Нормативно-правове забезпечення ЗНО-2019.  Календар та особливості проведення ЗНО-2019 (Заєць С.О., методист районного методичного кабінету).
  3. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, історії, математики 2019 року (Савченко І.В., завідувач районного методичного кабінету, Козловська І.С., методист районного методичного кабінету).
  4. Психологічна підготовка до ЗНО (Шаповал О.В., практичний психолог Бочечківського НВК).
  5. Заходи з підготовки учнів 11 класів до складання ЗНО-2019 на рівні району та шкіл (Савченко І.В., завідувач районного методичного кабінету).

У ході заходу всім присутнім були надані методичнi рекомендації щодо пiдготовки та проведення ЗНО у 2019 році.

По завершенню зборів випускники, батьки та педагоги здійснили екскурсію закладом,  відвідали центр національно-патріотичного виховання, який нещодавно відкрився у стінах ліцею.

 

Поділитися